Tutorials

 yucca 


 Tutoriale, czyli filmy instruktażowe, które tworze to coś w czym czuję się najlepiej. Lubię to robić i sprawia mi to największą przyjemność. Dla Was może być to wielkim ułatwieniem w nauce, ponieważ możesz w każdym momencie zatrzymać film, cofnąć, lub oglądnąć go jeszcze raz. 

Za pomocą playlist, które znajdziecie na moim kanale możecie przeglądać jakie filmy instruktażowe dla Was przygotowałam. Wybierzcie tą rzecz, która najbardziej Wam się podoba i działajcie! UWAGA! Znam takie osoby, które wzięły pierwszy raz druty do ręki i za pomocą moich filmów zrobiły sweter! Czy coś Was jeszcze powstrzymuje? 


 

Czapki You tube


 Seria czapek i szalików, które znajdziesz na kanale to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z drutami. Tutaj pokazałam tylko parę przykładów. Na You Tube znajdziesz ich o wiele więcej.

Podobno najlepszą nauką jest po prostu przerabianie oczek prawych i lewych. A gdyby tak ucząc się na koniec otrzymać gotowy produkt? Satysfakcja gwarantowana!


 

4 seasons sweater

 

 


 Pamiętaj, że do każdego swetra, na moim kanale znajdziesz również zapowiedź. W niej opowiadam trochę więcej o danym swetrze, mówię o włóczkach, drutach i wszystkich potrzebnych rzeczach. Możesz również zobaczyć jak taki sweter wygląda na osobie. 


Vlogi


 Jeżeli na kanale nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz o tym w komentarzu pod dowolnym vlogiem.

Postaram się w najlbliższym czasie nagrać o tym materiał. 


 

recenzje


 Recenzje książek. Interesuje Cię jakaś książka ale nie wiesz czy jest warta zakupu? Sprawdź jeden z moich filmów, może akurat opowiadam o interesującej Cię pozycji. Jeżeli znasz ciekawą książkę związaną z dziewiarstwem, a nie ma jej na moim kanale, daj znać w komentarzu pod jednym z vlogów. 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl