O mnie

Dagna Zielińska

 Cześć jestem Dagna i zwariowałam na punkcie drutów! W Każdym tego słowa znaczeniu. Można spokojnie powiedzieć, że druty trzymam 24 godziny na dobę i w ogóle mnie to nie nudzi. To relaks i tym samym nie małe uzależnienie ;)

Próbując udowodnić wszystkim, że talent to rzecz nabyta a nie wrodzona postanowiłam założyć kanał na You Tube. Pamiętając jak to było na początku mojej drogi, staram się prowadzić każdą nową osobę "za rękę", tak aby nie popełniała tych samych błędów co ja. Chociaż zmniejszyć ich ilość ;) Na moim kanale można znaleźć krótkie filmy z poradami i instrukcjami, vlogi tematyczne oraz pełne filmy instruktażowe np. jak zrobić czapkę, szalik lub sweter. Komentarze, wiadomości oraz wykonane prace uświadamiają mnie, że to co robię ma sens i jest potrzebne. Dzięki prowadzeniu mojego kanału cały czas się uczę, poznaję nowe techniki i możliwości. Spokojnie można napisać, że uczymy się razem! 

Po paru latach postanowiłam niektóre ze swoich pomysłów przerzucić na papier. Wzory, które dla Was piszę są proste, a rzeczy z nich wykonane bardzo klasyczne i na czasie. Moim pomysłom nie ma końca, a dzięki Wam otrzymuje codziennie mnóstwo inspiracji!

Organizuję spotkania dziewiarskie we Wrocławiu pod nazwą Wroclaw.TheKnittingPlace, oraz targi włóczkowe Yarn Fest Wrocław. 

Bardzo Wam dziękuję za codzienne wsparcie, które od Was dostaję. Bierzcie i dziergajcie z tego wszyscy! Uczcie się, bawcie i zapraszajcie znajomych! 

Pozdrawiam, Dagna Zielińska 

 

Znajdziesz mnie również:

Instagram: @dagnazielinska_knit KLIK

You Tube: Dagna Zielińska KLIK

Facebook: Dagna Zielinska KNIT KLIK

Grupa Wrocław.TheKnittingPlace KLIK

Targi Yarn Fest Wrocław KLIK

Grupa na Facebooku: Drutowisko 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl