Yarn Fest Wrocław
 
Zapraszam na Yarn Fest Wrocław. Targi rękodzieła i włóczki.

Ideą stworzenia Yarn Festu jest powiększenie społeczności dziewiarskiej oraz zbliżenie do siebie już tej istniejącej. Chcę pokazać, że dziewiarstwo w Polsce stało się modne i interesujące. Pragnę zachęcić nowe osoby do wypróbowania tej sztuki oraz udowodnić, że robienie na drutach to pasja odpowiednia dla wszystkich w każdym wieku.

Dagna Zielińska - twórczyni kanału na YouTube, prowadzonego z myślą o wszystkich początkujących. W prosty sposób pokazuję podstawowe techniki dziewiarstwa. Dla bardziej wymagających rozpisuje wzory na ponadczasowe, klasyczne swetry. Organizuje spotkania dziewiarskie pod nazwą "Wrocław. The Knitting Place", współorganizuje pierwszy w Polsce bal dziewiarski oraz współorganizowała zeszłoroczne targi "Wełniany Targ", które cieszyły się sporym zainteresowaniem. 

W tym roku pod nową nazwą YARN FEST, targi włóczką odbędą się 2.12.23 w godzinach 10-18, w budynku Concordia Design, na Wyspie Słodowej 7 we Wrocławiu. 

IG: yarnfest_wroclaw FB: Yarn Fest Wrocław 

UWAGA! 

- Osoby biorące udział w warsztatach, są zwolnione z konieczności zakupu biletu. 

- Bilet można kupić TYLKO online, przed oraz w trakcie imprezy. Nie będzie możliwości płacenia kartą lub gotówką w dniu imprezy. Osoby mające problem z zakupem biletu, otrzymają pomoc przy zakupie na miejscu w dniu imprezy. 

- Osoby do lat 16 włącznie, są zwolnione z konieczności zakupu biletu.

 

BILETY DOSTĘPNE NA STRONIE EVENEA. LINK: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/yarnfest

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl